Azərbaycan Respublikası Fövqəladə Hallar Nazirliyinin Akademiyasına namizədlərin nəzərinə

Akademiyanın qiyabi şöbəsinə qəbul olmuş abituriyentlər 23-25 avqust 2017-ci il tarixlərdə Hövsan qəsəbəsində yerləşən Akademiyaya gələrək orta təhsil haqqında atestatı təqdim etməklə qeydiyyatdan keçməlidirlər.

QİYABİ təhsil forması

“HƏYAT FƏALİYYƏTİNİN TƏHLÜKƏSİZLİYİ MÜHƏNDİSLİYİ” İXTİSASI ÜZRƏ

Soyadı, adı, atasının adı 

xidmət yeri

Abdullayev Fikrət Rəşad oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 47 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Əfqanlı Əfqan Qulu oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Laçın rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin manqa komandiri

Əhmədli Mirsaleh Elxan oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Səbail rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Əhmədov Sənur Hasil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Saatlı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Əhmədova Türkan Habil qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nərimanov rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin kargüzarı

İzzətov Anar Sərhəd oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin 2 nömrəli Xüsusui təyinatlı yanğın hissəsinin əməkdaşı

Qasımov Dəyanət Qasım oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xətai rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Qurbanov Alik Ədalətoviç

Dövlət Sularda Xilasetmə Xidməti “Şimal” dalğıc-axtarış qrupu Dalğıc

Qurbanov Elsevər Ehtibar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin 2 nömrəli Xüsusi təyinatlı yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Mahmudlu İman Hüseyn oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Zərdab rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədova Günay Əkbər qızı

Mülki müdafiə qoşunlarının Radiasiya və kimya laboratoriyasının Səyyar kimyəvi kəşfiyyat və monitorinq qrupunun mütəxəssisi

Məmmədova Leyla Ayazovna qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nizami rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 20 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin dispetçeri

Şirinov Şirin Məhyəddin oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nəsimi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Uklein İvan Nikola

Tibb Xidməti Tibb mərkəzi Maddi-texniki təminat şöbəsi Mühafizə işinin təşkili bölməsi Bölmə rəisi

Yaqubzadə Samir İlqar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 54 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürmə növbəsi rəisinin köməkçisi

 

“YANĞIN TƏHLÜKƏSİZLİYİ MÜHƏNDİSLİYİ” İXTİSASI ÜZRƏ

Soyadı, adı, atasının adı 

xidmət yeri

Abasov Yahya Vaqif oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Binəqədi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Adgözəlov Hikmət Çingiz oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Ağayev Məmmədhəsən Rafael oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Masallı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürmə növbəsinin rəisi

Ağayev Vüqar Fərayıl oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Babayeva Sevinc Rəsul qızı

Tibb Xidməti Tibb mərkəzi Stasionar şöbə Yoluxucu və dəri-zöhrəvi xəstəliklər bölməsi Feldşer

Cəfərov Kənan Könül oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Gəncə şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin Kəpəz rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Cəfərova Şəfa Natiq qızı

Kadrların yenidən hazırlığı və ixtisasartırma fakultəsinin məsul icraçısı

Əlixanova Təranə Eldar qızı

Tibb Xidməti Tibb mərkəzi Stasionar şöbə Tibbi bərpa və reabilitasiya bölməsi Tibb bacısı

Kərimli Əhməd Fazil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 54 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürmə növbəsi rəisinin köməkçisi

Qurbanlı Nərmin Mail qızı

Mülki müdafiə qoşunlarının Mülki müdafiə idarəsinin (9901 saylı hərbi hissə) Məxfi kargüzarlıq bölməsinin kargüzarı

Məmmədov Qoşqar Sənan oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 18 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Rəhimova Səadət Rafiq qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 8 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin kargüzarı

Şamxalov Əli Məmməd oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Balakən rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Yusifzadə Yusif Şirin oğlu

Mülki müdafiə qoşunlarının Təlim mərkəzinin (9941 saylı hərbi hissə) Taktiki xüsusi təlim sahəsinin rəisi