25.05.2018-ci il tarixdə dəvət olunmuş şəxslərin (qiyabi) siyahısı

Soyadı Adı Atasının adı

xidmət yeri

Abbasov Elmin Əflatun oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Masallı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Abbasov Əhliman Eyvaz oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xətai rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Abbasov Nurlan Vəzir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 18 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Abbasov Sənan Elşən oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Binəqədi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Abbaszadə Abbas Alxas oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Yasamal rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 30 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin böyük yanğınsöndürəni

Abbaszadə Nizami Paşa oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Abşeron rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Abdulhəşimov Asif Vidadi oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Binəqədi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Abdulxalıqov Səbuhi Mətləb oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Mingəçevir şəhər Dövlət yanğından mühafizə dəstəsinin yanğınsöndürəni

Abdullayev Kamran Rafiq oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 51 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürmə növbəsi rəisinin köməkçisi

Abdullayev Tural Baxış oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Beyləqan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Abiyeva Aliyə Elmar qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nəsimi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin dispetçeri

Ağayev Rahib Cəlil oğlu

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Çevik xilasetmə idarəsinin Xilasetmə dəstəsinin Xilasetmə qrupunun Xilasetmə bölməsinin baş xilasedicisi

Ağayeva Nazilə Rafiq qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Sumqayıt şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin 20 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin dispetçeri

Ağazadə Bəhlul Bariz oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Şamaxı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Alışov Qorxmaz Toğrul oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Şirvan şəhər Dövlət yanğından mühafizə dəstəsinin 140 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürəni

Alıyev Zülfiqar Əli oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Gəncə şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin Kəpəz rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Allahverdiyev Rüstəm Mais oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 48 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Aslanlı Emil Səxavət oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 46 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürmə növbəsinin rəisi

Aslanov Elxan Nümayəddin oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Ağsu rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Aslanov Söhrab Mahir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin İsmayıllı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Atakişiyev Tehran Vidadi oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin İmişli rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin dispetçeri

Babayev Amal Azad oğlu

Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidmətinin Şimal-qərb regional Dövlət yanğın nəzarəti idarəsinin Dövlət yanğın nəzarəti şöbəsinin inspektoru

Babayev Şahin Əli oğlu

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Kinoloji taborun (9975 saylı hərbi hissə) Baytarlıq şöbəsinin baytarı

Babayev Telnur Rasim oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Xaçmaz rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 81 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin sürücüsü

Bağırov Kamran Valeh oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Biləsuvar rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Bahadırov Bahadır Asif oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin "Vixr- 7" Yanğınsöndürmə gəmisinin 2-ci dərəcəli matros-yanğınsöndürəni

Baxşıyev Cahangir Adil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Kürdəmir rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin manqa komandiri

Balakişizadə Fərid İlham oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Yanğınsöndürmə qüvvələrinin idarəetmə mərkəzinin rabitə üzrə böyük ustası

Bayramov Ceyhun Namiq oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Sumqayıt şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin 23 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Bayramov Əşrəf Kamal oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nizami rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 20 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürəni

Bayramov Nazir Natiq oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Suraxanı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Bədəlov Elxan Vidadi oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidməti Aparat Yanğınsöndürmə qərargahı      əməliyyat növbətçisinin köməkçisi

Cabarov Soltanməcid Musa oğlu

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Çevik xilasetmə idarəsinin Xilasetmə dəstəsinin Xilasetmə qrupunun Xilasetmə bölməsinin xilasedici-sürücüsü

Cabbarov Azər Yavər oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Xızı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin manqa komandiri

Cabbarov Murad Zakir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin 38 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin dispetçeri

Cabbarzadə Vadim Ehram oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Lerik rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Cavadov Elşad İlham oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Samux rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Cavadov Niyazi Nizami oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Sumqayıt şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin 23 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Cəbrayılov Elnur Hikmət oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Cəfərov Cehun Qabil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 47 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Cəfərov Hafis Mehman oğlu

Gəncə Regional Mərkəzi Xüsusi xilasetmə hissəsi Xilasetmə növbəsi Xilasedici

Cəfərov Orxan Məzəddin oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Binəqədi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 2 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin böyük yanğınsöndürəni

Cəfərov Ruslan Vitaliy oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Gəncə şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin Kəpəz rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Cərullayeva Tünzalə Arif qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Kadrlar şöbəsinin qeydiyyat üzrə kiçik inspektoru

Daşdəmirov Akif Rəfael oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Daşdiyev Təravət Rövşən oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin İsmayıllı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Durmuşov İlham Elxan oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Şəki rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin kadrlar üzrə kiçik inspektoru

Əhmədov Ayaz Valeh oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Qobustan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Əhmədov İsmət İlham oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Sabirabad rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 114 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürəni

Əhmədov Orxan Zabil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xətai rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Əhmədov Şahmar Rasim oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Suraxanı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 27 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürəni

Əkbərov Sərxan Ramazan oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Masallı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin kargüzarı

Ələkbərov Yusif Aqil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Quba rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Ələsgərov Elşən Elxan oğlu

Tibb Xidməti Tibb mərkəzi Maddi-texniki təminat şöbəsi Aptek Əczaçı

Əliyev Aqşin Bayram oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 11 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Əliyev Elçin Məhərrəm oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Beyləqan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Əliyev Xəyal Eldar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nizami rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 20 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürəni

Əliyev İbrahim İlqar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Suraxanı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Əliyev Kənan Məmmədhüseyn oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Suraxanı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 28 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin manqa komandiri

Əliyev Qədir Həmdulla oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Xızı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin manqa komandiri

Əliyev Mətləb Qəzənfər oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Yasamal rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 30 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin komendantı

Əliyev Taleh Yusif oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nəsimi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Əliyev Tural Ərəstun oğlu

Mülki müdafiə qoşunlarının Mülki müdafiə alayının (9923 saylı hərbi hissə) Maddi-texniki təminat bölməsinin Yanacaq-sürtkü materialları xidmətinin kargüzarı

Əliyeva Əfsanə Rasim qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 53 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin kargüzarı

Əliyeva Qəmər Əli qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin dispetçeri

Əliyeva Türkan Sahib qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Suraxanı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin dispetçeri

Əlizadə Eldəniz İslam oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Lerik rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Əlizadə Elşad Vidadi oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Binəqədi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Əlizadə Elvin Məhəmməd oğlu

Qarabağ Regional Mərkəzi Operativ reaksiyavermə və əməliyyat-planlaşdırma idarəsi Operativ məlumat şöbəsi Baş zabit

Əmikişiyev Orxan Elxan oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Suraxanı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Əsgərov Xəyal Bəhram oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Gəncə şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin Kəpəz rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Əyyublu Əyyub Mübariz oğlu

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Xüsusi riskli xilasetmə və mühafizə alayının (9972 saylı hərbi hissə) Mühafizə taborunun Mühafizə bölüyünün Mühafizə taqımının mütəxəssis-mühafizəçisi

Əzizov Orman Abbas oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Mingəçevir şəhər Dövlət yanğından mühafizə dəstəsinin böyük yanğınsöndürəni

Günəşov Qabil Asif oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Salyan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 116 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin sürücüsü

Hacıyev Elşən Üzeyir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Hacıyev Xəyal Qadir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nəsimi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Hacıyev Mustafa Fəzail oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 50 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Hacızadə Məmməd Vaqif oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 8 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürəni

Heydarov İsa Natiq oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Naftalan şəhər Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Həbibov Toğrul Rövşən oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Kürdəmir rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Həmzəyev Şahin Ağamirzə oğlu

Şirvan şəhər DYMD-nin yanğınsöndürmə növbəsinin rəisi

Həmzəyev Toğrul Emin oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin İsmayıllı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Həsənov Əzəmət İlham oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Ucar rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Həsənov Hətəm Novruz oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Daşkəsən rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin komendantı

Həsənov İbrahim Taleh oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 48 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Həsənov Ramin Vüqar oğlu

Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidmətinin Şimal-qərb regional Dövlət yanğın nəzarəti idarəsinin Dövlət yanğın nəzarəti şöbəsinin inspektoru

Həsənov Seyidmustafa Miribrahim oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nərimanov rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Hümbətova Asima Sakit qızı

“İzotop” xüsusi kombinatı Anbar Anbardar

Hüseynli Gülnar Vidadi qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Abşeron rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin maliyyə kiçik inspektoru

Hüseynov Elvin Şirvan oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Hüseynov Mehdi Nahid oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Binəqədi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Hüseynov Məhərrəm Fizuli oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Səbail rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Hüseynov Məmməd Rəhim oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Siyəzən rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Hüseynov Ruslan Aqşin oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Gəncə şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin Nizami rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Hüseynov Samir Arzuman oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Hüseynov Ülvi Aqil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin 38 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin böyük yanğınsöndürəni

Hüseynova Cəmilə Əlizamin qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Sumqayıt şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin 21 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin dispetçeri

Xamadlı Coşqun Bahadur oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Şabran rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Xəlilov Fərid Lətif oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Mingəçevir şəhər Dövlət yanğından mühafizə dəstəsinin yanğınsöndürəni

Xudaverdiyev Taleh Fəzail oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Abşeron rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

İbrahimov Fuad Qurban oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Yasamal rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

İbrahimov Hüseyn Paşa oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Sabunçu rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 24 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürəni

İbrahimov Orxan Qəhriman oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin İsmayıllı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

İbrahimov Samir Xanlar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin 38 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürəni

İmanov Elman Raqib oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xətai rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

İsayev Samir Çingiz oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 13 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

İsgəndərov Ziya Elmir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Suraxanı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin maliyyə kiçik inspektoru

İsmayılov Xəzər Ehtibar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Şirvan şəhər Dövlət yanğından mühafizə dəstəsinin 59 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

İsmayılov Orxan Raqif oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Sabunçu rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

İsmiyev Şəhriyar Əzamət oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Qobustan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin kargüzarı

Kazımov Fəxri Ağaqardaş oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Biləsuvar rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin manqa komandiri

Kazımov Yusub İvədullah oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin 38 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin böyük yanğınsöndürəni

Kərimli Sərraf Famil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin İsmayıllı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Kərimov Emin Mircəlal oğlu

Mülki müdafiə qoşunlarının Mülki müdafiə alayının (9921 saylı hərbi hissə) Maddi-texniki təminat bölməsinin texniki nəzarət məntəqəsinin rəisi

Kərimov Fəzli Şirzad oğlu

Aviasiya dəstəsi Aviasiya-mühəndis şöbəsi Radioelektron avadanlığı istismar-reqlament bölməsi Mütəxəssis-mexanik

Kərimov Niyazi Xanlar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Mingəçevir şəhər Dövlət yanğından mühafizə dəstəsinin 68 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Kondaqarov Baləhməd Arif oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Qafarlı Vəkil Güləhməd oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin 1 nömrəli Xüsusi təyinatlı yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürmə növbəsi rəisinin köməkçisi

Qarayev Rizvan Əlövsət oğlu

Qarabağ Regional Mərkəzi Xüsusi xilasetmə hissəsi Xilasetmə növbəsi Xilasedici

Qasımlı Qasım İsrail oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin İsmayıllı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Qasımov İlham Akim oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürmə növbəsi rəisinin köməkçisi

Qasımov İlkin Mirzağa oğlu

Şirvan DYMD yanğınsöndürmə rəisinin köməkçisi

Qasımov Sarı Adil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xətai rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Qasımzadə Ağa Vidadi oğlu

Tibb Xidməti Tibb mərkəzi Maddi-texniki təminat şöbəsi Sürücü

Qasımzadə Sənan Fikrət oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Masallı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Qədirov Yaşar Vaqif oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Qənbərova Əfruz Sərvan qızı

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Çevik xilasetmə idarəsinin Xilasetmə dəstəsinin Xilasetmə qrupunun Xilasetmə bölməsinin xilasedicisi

Quliyev Elşad Namiq oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Səbail rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Quliyev Fərid Malik oğlu

Dövlət Yanğın Nəzarəti Xidmətinin Ümumi şöbəsinin sürücüsü

Quliyev Paşa Sabir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Suraxanı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Quliyev Rəşad Namiq oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Səbail rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Quliyev Şamxal Rüstəm oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Tovuz rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin komendantı

Quliyev Tərlan Məzahir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 51 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Quliyeva Fərqanə Elçin qızı Nazirliyin Regional mərkəzlərlə işin təşkili, layihələrin idarə edilməsi və təhsil məsələləri üzrə Baş idarəsinin Mənzil və məişət məsələləri üzrə sektorunun baş mütəxəssis-böyük inspektoru

Qurbanov Asif Məhəmməd oğlu

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Xüsusi riskli xilasetmə və mühafizə alayının (9971 saylı hərbi hissə) Mühafizə taborunun Mühafizə bölüyünün Mühafizə taqımının mütəxəssis-mühafizəçisi

Qurbanov Rəsullah Rauf oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Masallı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Mahmudov Orxan Rafail oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Ucar rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Mehdiyev Vüsal Həmid oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Balakən rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Mehdiyev Zamiq Malik oğlu

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Çevik xilasetmə idarəsinin Xilasetmə dəstəsinin Xilasetmə qrupunun Xilasetmə bölməsinin baş xilasedicisi

Məcidli Günel Ağabəy qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin Ümumi şöbənin kargüzarı

Məmişov Məharət Şahzaman oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Kürdəmir rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədhəsənov Şəmsi Qılman oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Binəqədi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədli Asim Rasim oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Salyan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədli Bəhruz Telman oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 49 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədli Murad Mehman oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nəsimi rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədli Müqabil Zakir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 54 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədli Ozal Adil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Naftalan şəhər Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin rəis müavini

Məmmədli Samir Ariz oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xətai rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Məmmədov Cavid Cavad oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xətai rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin QTMV üzrə böyük ustası

Məmmədov Fərrux İsmayıl oğlu

Tibb Xidməti Tibb mərkəzi Maddi-texniki təminat şöbəsi Sürücü

Məmmədov Hüseyn Elsəvər oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Xaçmaz rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədov Rahib Bəxtiyar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Məmmədov Raqif Vaqif oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Samux rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədov Ruslan Saleh oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Qobustan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin manqa komandiri

Məmmədov Tamerlan Rövşən oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Salyan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Məmmədov Tural Vəzir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Samux rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədov Vahid Şükür oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Lerik rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Məmmədova Gülnar Rasim qızı

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin Ümumi şöbənin kargüzarı

Məmmədzadə İbrahim Cəlil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Ucar rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Mikayılova Günel Ağasəf qızı

Mülki müdafiə qoşunlarının Mülki müdafiə alayının (9921 saylı hərbi hissə) Tibb məntəqəsinin feldşeri-aptek rəisi

Mirzəyev Surəddin Salman oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Lerik rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürmə növbəsinin rəisi

Möhsümlü Samir Mircavan oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Suraxanı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin 27 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürəni

Muradov İlqar Kərim oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin "Vixr- 5" Yanğınsöndürmə gəmisinin elektriki

Musayev Elvin Xanlar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Zaqatala rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Museyibov Sərdadi Vidadi oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Qobustan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Mustafayev Kənan Elsevər oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Sumqayıt şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin 21 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Mütəllimov Cavidan Mütəllim oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Ağsu rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Nağıyeva Zülfiyyə Mayıl qızı

Hərbi kafedranın məsul icraçısı

Nəbiyev Adəm Madər oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Kürdəmir rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Nəbiyev Vahid İslam oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Gəncə şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin Kəpəz rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Nəsirli Rahib Rauf oğlu

Tibb Xidməti Tibb mərkəzi Maddi-texniki təminat şöbəsi Sürücü

Nəsirov Elçin Telman oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Şəki rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin kargüzarı

Nəsrəddinli Adil Muxtar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin İsmayıllı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Novruzov Səxavət Sabir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nərimanov rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin böyük yanğınsöndürəni

Orduxanov Teymur Qazıxan oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Paşayev Nicat Rəşid oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nərimanov rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Pəsiyev Qorxmaz Şöhlət oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Beyləqan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Rəcəbov Elçin Maarif oğlu

Qarabağ Regional Mərkəzi Operativ reaksiyavermə və əməliyyat-planlaşdırma idarəsi Operativ məlumat şöbəsi Baş zabit

Rəcəbov Elvin Nədirxan oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Qobustan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Rəfiyev Mahmud Mayis oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Şamaxı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Rzayeva Rəsmiyə Vahid qızı

Gəncə Regional Mərkəzi Operativ reaksiyavermə və əməliyyat-planlaşdırma idarəsi Operativ məlumat şöbəsi Böyük telefonçu-operator

Sadıqov Elsevər Sərdar oğlu

Yanğın təhlükəsizliyi fakultəsinin kurs rəisinin köməkçisi

Seyidli Vüsal Mahir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin İsmayıllı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Seyidov Həsən Nizami oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 48 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Səfərli Ələddin Məzəddin oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Abşeron rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Səfərli Nicad Həsi oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Sumqayıt şəhər Dövlət yanğından mühafizə idarəsinin 119 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin sürücüsü

Səfərov Elizbar Səlimxan oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Salyan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin komendantı

Səfərov Rahim İmran oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Suraxanı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Səmədov David Rauf oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 55 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Səmədov Fədai Qulu oğlu

Qarabağ Regional Mərkəzi Xüsusi xilasetmə hissəsi Xilasetmə növbəsi Xilasedici

Səmədov İbrahim Malik oğlu

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Su hövzələrində xüsusi riskli xilasetmə taborunun (9983 saylı hərbi hissə) Su hövzələrində xüsusi riskli xilasetmə bölüyünün Qəza-xilasetmə taqımımnin mütəxəssis-takelajçısı

Səmədov Ramil Mehman oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Abşeron rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Səmədov Tağı Məmmədağa oğlu

Aviasiya dəstəsi Aviasiya-mühəndis şöbəsi Təyyarə, vertolyot və mühərriklərin istismar-reqlament bölməsi Mütəxəssis-ultrasəs qurğusunun operatoru

Süleymanlı Akif Telman  oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Mingəçevir şəhər Dövlət yanğından mühafizə dəstəsinin 107 nömrəli Yanğından mühafizə bölməsinin yanğınsöndürəni

Süleymanov Günəş Vahab oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin İsmayıllı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Şahmallı Camal Misir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 13 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Şahverdili Samir Allahverən oğlu

Mülki müdafiə qoşunlarının Mülki müdafiə alayının (9921 saylı hərbi hissə) Xilasetmə taborunun Xilasetmə bölüyünün baş texniki

Şəmiyev Nabil Ayaz oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Kürdəmir rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Şəripov Aslan Alman oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Sabunçu rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Şükürov Elvin Zakir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Füzuli rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Talıbov Mehran Məmmədrza oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 19 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Talıbova Günel Fərhad qızı

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Su hövzələrində xüsusi riskli xilasetmə taborunun (9983 saylı hərbi hissə) Qərargahının Rabitə və avtomatik idarəetmə sistemləri bölməsinin operatoru

Teymurova Günay Teymur qızı

Xüsusi kitabxananın kitabxanaçısı

Təhməzov Rafət Zahir oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Beyləqan rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Umudov Umudvar Aydın oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Saatlı rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin dispetçeri

Useynov Tural Şamil oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin obyektləri üzrə Yanğından mühafizə idarəsinin 48 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Verdiyeva Natəvan Paşa qızı

Sumqayıt Regional Mərkəzi Operativ reaksiyavermə və əməliyyat-planlaşdırma idarəsi Operativ məlumat şöbəsi Böyük telefonçu-operator

Vəliyev Emin Elmar oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Yasamal rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Yusibov Çingiz Taryel oğlu

Xüsusi Riskli Xilasetmə Xidmətinin Xüsusi riskli xilasetmə və mühafizə alayının (9972 saylı hərbi hissə) Mühafizə taborunun Mühafizə bölüyünün Mühafizə taqımının mütəxəssis-mühafizəçisi

Yusifzadə Səbuhi Asəf oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Nərimanov rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Zeynallı Nicat Nərçə oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Neftayırma müəssisələri üzrə Yanğından mühafizə dəstəsinin 13 nömrəli Yanğından mühafizə hissəsinin yanğınsöndürəni

Zeynalov Kamran İrşad oğlu

Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin Bakı şəhəri Xəzər rayon Dövlət yanğından mühafizə hissəsinin sürücüsü

Siyahıda adları qeyd olunan şəxslər 10:00-da şəxsiyyət vəsiqəsi ilə Bakı şəhəri, Hövsan qəsəbəsi Elman Qasımov küçəsində yerləşən Akademiyaya dəvət olunurlar.