02.04.2021-ci il tarixdə fiziki hazırlığının fərdi vaxtı göstərilməklə yoxlanılması üçün dəvət edilmiş şəxslərin siyahısı

Siyahıda adları qeyd olunanlar 02 aprel 2021-ci il tarixrdə, fərdi vaxtda şəxsiyyət vəsiqəsi, idman geyimi və ayaqqabısı ilə Bakı şəhəri, Hövsan qəsəbəsi Elman Qasımov küçəsində yerləşən Akademiyaya fiziki hazırlıq yoxlamasından keçmək üçün dəvət olunur.

s.s. Soyadı, adı və atasının adı Fərdi vaxt (saat : dəqiqə)
1. Babayev Eyvaz Zülfüqar oğlu 9:00
2. Cəfərəliyev Amin Etibar oğlu 9:06
3. Ələsgərli Nihad Natiq oğlu 9:12
4. Ələsgərov Nihad Əlövsət oğlu 9:18
5. Əliyev Ceyhun Zaur oğlu 9:24
6. Həsənov Ayxan Xəlil oğlu 9:30
7. Həsənov Yusif Adil oğlu 9:36
8. Qaffarzadə  Xəyal Gündüz  oğlu 9:42
9. Məmmədov Əli Sübhan oğlu 9:48
10. Nəzərli Tural Zahid oğlu 9:54
11. Rəhimov Rauf İlqar oğlu 10:00
12. Rövşənov Fərid Abuzər oğlu 10:06
13. Abdullayev Emil Təhmiraz oğlu 10:12
14. Bayramlı Əli Oktay oğlu 10:18
15. Hüseynzadə Vüsal Vüqar oğlu 10:24
16. Yaqubov Samir Tariyev oğlu 10:30
17. Osmanov Nihad Cahid  oğlu 10:36
18. Ağamirzəyev Almirzə Qalib oğlu 10:42
19. Xəlimli Allahverdi Niyazi oğlu 10:48
20. Qasımov Kənan Nizami oğlu 10:54
21. Bağırlı Hüseyn İlqar oğlu 11:00
22. Bəkirov Rüfət Vilayət oğlu 11:06
23. Mövlalı Zahir Aqşin oğlu 11:12
24. Maşiyev Bədəl Ceyhun oğlu 11:18
25. Cəfərov Fuad Ağalar oğlu 11:24
26. Hüseynov Avıl Qabil oğlu 11:30
27. Mamayev Laazim Hafiz oğlu 11:36
28. Məmmədov Şekspir Vüqar oğlu 11:42
29. Rəhimli Qara Azər oğlu 11:48
30. Maxsudov Hüseyn Nəsimi oğlu 11:54
31. Şıxalıyev Elcan Sehriman oğlu 12:00
32. Məhərrəmov Mikayıl Həsrət oğlu 12:06
33. Məmmədov Araz Məlik oğlu 12:12
34. İsmayıl-Nəcat Hüseyn İsmayıl oğlu 12:18
35. Məmmədli Adil Emin oğlu 12:24
36. Məmmədov Ayxan Zaur oğlu 12:30
37. Mirzəli Malik Səbuhi oğlu 12:36
38. Alzamanov Ümüd Bəhruz oğlu 12:42
39. Qənbərov İlqar Eldar oğlu 12:48
40. Məmmədov Abbas Təzahir oğlu 12:54
41. Musayev Ümüd Nurlan oğlu 13:00
42. Şixəmirov Şaiq Aliq oğlu 13:06
43. Musayev Amin Süleyman oğlu 13:12
44. Allahverdiyev Elvin Elşən oğlu 13:18
45. Əzizov Əziz Fərrux oğlu 13:24
46. Əhmədov Qafur Qafar oğlu 13:30
47. Kərimli İsmayıl Aslan oğlu 13:36
48. Babayev Emil İlqar oğlu 13:42
49. Ələkbərov Vüsal Sakit oğlu 13:48
50. Fərəcov Fərid Vaqif oğlu 13:54
51. Hacıyev Ayxan Qasım oğlu 14:00
52. Həsənov Xəyal Anar oğlu 14:06
53. Məmmədli Tofiq Rəşad oğlu 14:12
54. Nağıyev Bakir Rövşən oğlu 14:18
55. Rüstəmov Nurlan Şıxəli oğlu 14:24
56. Abdullayev Sənan Azər oğlu 14:30
57. Əlizadə Əkbər Mehman oğlu 14:36
58. Mustafayev Ramiz Ehtiram 14:42
59. Əhmədli İlqar Elçin oğlu 14:48
60. Hüseynov  Əli Xalis oğlu 14:54
61. Qasımov Məhərrəm Vəli oğlu 15:00
62. Nərimanlı Ziya Azər oğlu 15:06
63. Heydərzadə Coşqun Bəhruz oğlu 15:12
64. Həsənli Aqşin Samir oğlu 15:18
65. İbişov Yusif Tahir oğlu 15:24
66. Əliyev Gülməmməd Vüqar oğlu 15:30
67. Bağırzadə Əfrasiab Ramil oğlu 15:36
68. Kərimov Kənan Sübhan oğlu 15:42
69. Əhmədov Aslan Elxan oğlu 15:48
70. Almasov Sənan Kərəm oğlu 15:54
71. Rəcəbov Sənan Elbrus oğlu 16:00
72. Məmmədli Vaqif Zaur oğlu 16:06