05.04.2021-ci il tarixdə fiziki hazırlıgının fərdi vaxtı göstərilməklə yoxlanılması üçün dəvət edilmiş şəxslərin siyahısı

Siyahıda adları qeyd olunanlar 05 aprel 2021-ci il tarixrdə, fərdi vaxtda şəxsiyyət vəsiqəsi, idman geyimi və ayaqqabısı ilə Bakı şəhəri, Hövsan qəsəbəsi Elman Qasımov küçəsində yerləşən Akademiyaya fiziki hazırlıq yoxlamasından keçmək üçün dəvət olunur.

s.s. Soyadı, adı və atasının adı Fərdi vaxt (saat : dəqiqə)
1. Allahquliyev Mir-Əliağa Elbrus oğlu 9:00
2. Cəfərov Emil Cavanşir oğlu 9:06
3. Cəfərov Mirzə Şahin oğlu 9:12
4. Əliyev Rəvan Yalçın oğlu 9:18
5. İbrahimov Məhəmmədli Özbək oğlu 9:24
6. Qurbanov Murad Firidun oğlu 9:30
7. Mirzəyev Əjdər Rövşən oğlu 9:36
8. Mustafayev Tofiq Faiq oğlu 9:42
9. Orucov İbrahim Ələsgər oğlu 9:48
10. Səfərov Rəvan Abil oğlu 9:54
11. Tarverdiyev Eldar Toğrul oğlu 10:00
12. Zamanov Əlimövsüm Ağaəmi oğlu 10:06
13. Nağızadə Mehrac Sənan oğlu 10:12
14. Qurbanov Rəşid Rövşən oğlu 10:18
15. Abbasov İlkin Zaur oğlu 10:24
16. Nəbiyev Rəvan Ruhlan 10:30
17. Nuriyev Aqil Zabil oğlu 10:36
18. Məlikov Məlik Rafail oğlu 10:42
19. Hüseynov İlkin Rəhman oğlu 10:48
20. İsayev Elnur Rüstəm oğlu 10:54
21. Fərhadov Rəşad Zeynəddin oğlu 11:00
22. Qəyyubzadə İsmayıl Həmdulla oğlu 11:06
23. Allahverdiyev Rüfət Aqil oğlu 11:12
24. Hüseynov Əhməd Qurban oğlu 11:18
25. Xanlarov Fərid Zaur oğlu 11:24
26. Balakişiyev Əmrah Azər oğlu 11:30
27. Bəhrəmov Həsən Natiq oğlu 11:36
28. Ələsgərov Əşrəf Fazil oğlu 11:42
29. Məmmədzadə Əli İbrahim oğlu 11:48
30. Musayev Rəsul Yadigar oğlu 11:54
31. Nağıyev Knyaz Səməd oğlu 12:00
32. Mehtiyev Sərhat Mehman oğlu 12:06
33. Cabbarov Cəlil Nəsrəddin oğlu 12:12
34. Əsədullayev Cəlal Azər oğlu 12:18
35. Həbibullayev Tamerlan Etibar oğlu 12:24
36. Paşayev Samir Əliəsgər oğlu 12:30
37. Quliyev Fərhad Eldəniz oğlu 12:36
38. Eldarov Nicat Fizuli oğlu 12:42
39. Yusifov Samir Müşviq oğlu 12:48
40. Oğlanov Rəvan Rafiq oğlu 12:54
41. Pirəliyev Səfər Zaur oğlu 13:00
42. Mikayılov Rəhman Raqub oğlu 13:06
43. Süleymanlı Nihad Qalib oğlu 13:12
44. Hacıyev Xəyyam Yaşar oğlu 13:18
45. Rüstəmzadə Ruslan Mehman oğlu 13:24
46. Eyvazov Şəhriyar Fizuli oğlu 13:30
47. Babayev Aslan Şahin oğlu 13:36
48. Məhərrəmov Ayxan Akif oğlu 13:42
49. İbrahimov Kənan Vüqar oğlu 13:48
50. Fərəcov Salman Vaqif oğlu 13:54
51. Mustafayev İsrəfil Yunus oğlu 14:00
52. Nəsrullazadə İlknur Məsud oğlu 14:06
53. Xəlilov Bəybala İsmayıl oğlu 14:12
54. Abbaszadə Mirağa Heydarağa oğlu 14:18
55. Kərimli Mirhəmid Nicat oğlu 14:24
56. Ələkbərli Şəhriyar Bəxtiyar oğlu 14:30
57. Balakişiyev Ayaz Faiq oğlu 14:36
58. Dadaşov Akif Rakif oğlu 14:42
59. İbadov Abuş Zəkulla oğlu 14:48
60. Səfərov Aqil Samir oğlu 14:54
61. Əzizov Məhəmməd Samir oğlu 15:00
62. Mürsəlov Ramin Coşqun oğlu 15:06
63. Abdallı Yusif Əkrəm oğlu 15:12
64. Adilov Vüsal Elçin oğlu 15:18
65. Babayev Elvin Roman oğlu 15:24
66. Hüseynzadə Xəzər Elnur oğlu 15:30
67. Məmmədli Rəvan Zaur oğlu 15:36
68. Siracov Nəsrəddin Bəhruz oğlu 15:42