09.04.2021-ci il tarixdə fiziki hazırlıgının fərdi vaxtı göstərilməklə yoxlanılması üçün dəvət edilmiş şəxslərin siyahısı

Siyahıda adları qeyd olunanlar 09 aprel 2021-ci il tarixlərdə, fərdi vaxtda şəxsiyyət vəsiqəsi, idman geyimi və ayaqqabısı ilə Bakı şəhəri, Hövsan qəsəbəsi Elman Qasımov küçəsində yerləşən Akademiyaya fiziki hazırlıq yoxlamasından keçmək üçün dəvət olunur.

s.s. Soyadı, adı və atasının adı Fərdi vaxt (saat : dəqiqə)
1. Cumayev Aydın Eldar oğlu 9:00
2. Kərimov Samir Elburus oğlu 9:04
3. Qiyasov Ramal Azər oğlu 9:08
4. Əlizadə Hüseyn Firdovsi oğlu 9:12
5. Əmrahov Ayxan Dursun oğlu 9:16
6. İbrahimov Əli İlqar oğlu 9:20
7. Novruzlu Ramiz Tofiq oğlu 9:24
8. Hüseynzadə Murad Mehdi oğlu 9:28
9. Babayev Hüseyn Rafayil oğlu 9:32
10. Əhmədbəyov Fərid Nizami oğlu 9:36
11. Hacıyev Ümüd Səməd oğlu 9:40
12. Nəzərli Rəvan Habil oğlu 9:44
13. Bağırov Rafiq Rövşən oğlu 9:48
14. Abbaszadə Aqşin Azər oğlu 9:52
15. Əliyev Rafiq Rəşad oğlu 9:56
16. Orucov Ayxan Elbrus oğlu 10:00
17. Süleymanov Nurlan Müşfiq oğlu 10:04
18. Məhərrəmov Mustafa Ramil oğlu 10:08
19. Əhmədov Abdulla Nürəddin oğlu 10:12
20. Əhmədov Nicat Mahir oğlu 10:16
21. Hacıyev Murad Abdurahman oğlu 10:20
22. Həsənov Vüsal Turaloviç 10:24
23. İsayev Adil Eldəniz oğlu 10:28
24. Qədirov Qabil Mustafayeviç 10:32
25. Rüstəmov Murad Ruslan oğlu 10:36
26. Yusifov Seyfullah Rəşad oğlu 10:40
27. Həsənov Elyar Azad oğlu 10:44
28. İsgəndərov Elnur Etibar oğlu 10:48
29. Məmmədov Rəvan Saleh oğlu 10:52
30. Musayev Elmir Ceyhun oğlu 10:56
31. Vəlizadə  Fərid Hikmət oğlu 11:00
32. Bağırzadə Malik İlham oğlu 11:04
33. Əmiraslanov Elcan Vəli oğlu 11:08
34. Əmirov Hüseyn Yaşar oğlu 11:12
35. Hümbətov Orxan  Abil oğlu 11:16
36. Hüseynov Sərxan Aydın oğlu 11:20
37. Muradov Mahir Şahin oğlu 11:24
38. Abbasov Müşvik Sədrəddin oğlu 11:28
39. Həsənov Natiq Mürsəl oğlu 11:32
40. Qarayev Çingiz Babək oğlu 11:36
41. Məmmədov Abbas Təzahir oğlu 11:40
42. Nağıyev Hüseyn Rövşən oğlu 11:44
43. Babayev Fərid Fərahim oğlu 11:48
44. Əbdülrəhimli Ayxan Elmaz oğlu 11:52
45. Məsimov Rəvan Məzahir oğlu 11:56
46. Məmmədrzayev Elmar Çapay oğlu 12:00
47. Zeynallı Kamran Asif oğlu 12:04
48. Məmmədov Araz Məlik oğlu 12:08
49. Məmmədov Məhəbbət Mayis oğlu 12:12
50. Cavadlı Fərid Azad oğlu 12:16
51. Abdullayev Xalid Elnur oğlu 12:20
52. Paşayev Faiq Nurəddin oğlu 12:24
53. Rüstəmzadə Amin İlkin oğlu 12:28
54. İsmayılzadə Nihad Hüseyn oğlu 12:32
55. Məmmədov Fuad Murad oğlu 12:36
56. Abışov Ayxan Emin oğlu 12:40
57. Hacızadə Allahverən Məhəmməd oğlu 12:44
58. Kərimli İsmayıl Aslan oğlu 12:48
59. Əliyev Sadiq Dinar oğlu 12:52
60. Mustafazadə Əjdər Elxan oğlu 12:56
61. Balayev Rəhman Rabil oğlu 13:00
62. Gülalıyev Azər Rasim oğlu 13:04
63. Qarayev Rəvan Asiman oğlu 13:08
64. Süleymanov Xalid Rasim oğlu 13:12
65. Bədəlov Şahin Əflatun oğlu 13:16
66. İbadov Xaqani Hikmət oğlu 13:20
67. Muradov Əhməd Səməd oğlu 13:24
68. Həbibbəyli Mirmustafa Mircəlal oğlu 13:28
69. Məmmədli Hakim Məmməd oğlu 13:32
70. Şabizadə Rahil Millət oğlu 13:36
71. Səfərov Alim Amil oğlu 13:40
72. Məmmədov Dilavər Mehman oğlu 13:44
73. Abdullayev Nahid Zabil oğlu 13:48
74. Eminov Ruslan Zakir oğlu 13:52
75. Səfərov Tural Yaşar oğlu 13:56
76. Binnətli Ayəddin Fuad oğlu 14:00
77. Qəbilov Güloğlan Əfsər oğlu 14:04
78. Rzazadə İlkin İldırım oğlu 14:08
79. Şahbazov Rövşən Elxan oğlu 14:12
80. Yaqubzadə Yusif İlqar oğlu 14:16
81. Yusifov Alı Nəsib oğlu 14:20
82. Azadlı Anar Aqil oğlu 14:24
83. Tanrıverdiyev Tuncay Nəbi oğlu 14:28