20.04.2021-ci il tarixdə fiziki hazırlıgının fərdi vaxtı göstərilməklə yoxlanılması üçün dəvət edilmiş şəxslərin siyahısı

Siyahıda adları qeyd olunan namizədlər 20 aprel 2021-ci il tarixdə, göstərilən fərdi vaxtda şəxsiyyət vəsiqəsi, idman geyimi və ayaqqabısı ilə Bakı şəhəri, Hövsan qəsəbəsi Elman Qasımov küçəsində yerləşən Akademiyaya fiziki hazırlıq yoxlamasından keçmək üçün dəvət olunur.

s.s. Soyadı, adı və atasının adı  Fərdi vaxt (saat : dəqiqə)
1. Abbaslı Ayxan Şahin oğlu 9:00
2. Alışan-zadə Cavid Nazim oğlu 9:05
3. Alışanzadə Ramin Cavanşir oğlu 9:10
4. Bəylərov Elcan Vüqar oğlu 9:15
5. Bukanev Ruslan Denisoviç 9:20
6. Əliyev Elşən Elmdar oğlu 9:25
7. Əliyev Fərhad Ruslan oğlu 9:30
8. Əlizadə Fəxrəddin Azər oğlu 9:35
9. Fətullayev Riad Rövşən oğlu 9:40
10. Həmidov Kənan Yarməmməd oğlu 9:45
11. Həsənli Rafiq Afiq oğlu 9:50
12. Həsənov  Əli İkram oğlu 9:55
13. Hüseynov Nihad Məhyəddin oğlu 10:00
14. Hüseynzadə Murad Müseyib oğlu 10:05
15. Məmmədov Azər Ramil oğlu 10:10
16. Məmmədov Hüseyn İmam oğlu 10:15
17. Məmmədov Vahid Vurğun oğlu 10:20
18. Muradov Rəsul Azər oğlu 10:25
19. Qafarov Elmir Mübariz oğlu 10:30
20. Qənbərov Məhəmməd İslam oğlu 10:35
21. Qocayev Maqsud Vidadi oğlu 10:40
22. Quliyev Müseyib Vahid oğlu 10:45
23. Zamanlı Tuncay Emin oğlu 10:50
24. Bayramov Rəsul Sahib oğlu 10:55
25. Ələkbərli Hikmət Sərvan oğlu 11:00
26. Gülməmmədli Azən Natiq oğlu 11:05
27. Bayramlı Əlinur Nazim oğlu 11:10
28. Əlizadə Elvin Tofiq oğlu 11:15
29. Məmmədli Qurban Adıgözəl oğlu 11:20
30. İbrahimov Raul Qabil oğlu 11:25
31. Allahverdiyev Xəyyam Eldar oğlu 11:30
32. Kazımov Oruc Rüfət oğlu 11:35
33. Məmmədov Mustafa Rövşən oğlu 11:40
34. Oruczadə Xəyal Kamal oğlu 11:45
35. Vəliyev Elnur Elşən oğlu 11:50
36. Əhmədli Kənan İqbal oğlu 11:55
37. Poluyev Elariz Xıdır oğlu 12:00
38. Vəlizadə  Fərid Hikmət oğlu 12:05
39. Abbasov Vidadi Vahid oğlu 12:10
40. Verdiyev İdris Hikmət oğlu 12:15
41. Abdullayev Nihad Vüsal oğlu 12:20
42. Əliyev Fərid Zaur oğlu 12:25
43. Məmmədov Elmar Fəxri oğlu 12:30
44. Məmmədli Hümbət Tehran oğlu 12:35
45. Məstəliyev Rəşad Elşad oğlu 12:40
46. Məstəliyev Vahid Vüqar oğlu 12:45
47. Ələsgərli Babək Fizuli oğlu 12:50
48. Mustafazadə Rəvan Məmməd oğlu 12:55
49. Soltanlı Səid Laçın oğlu 13:00
50. Qədimov Rüfət Rövşən oğlu 13:05
51. Balazadə Murad Aydın oğlu 13:10
52. İmanov Xanlar Cövdət oğlu 13:15
53. İsmayılov Xəlil Etibar oğlu 13:20
54. Əhmədov Süleyman Oqtay oğlu 13:25
55. Qurbanov Müslüm Səfər oğlu 13:30
56. Zeynallı Sənan Ağamir oğlu 13:35
57. Abdullayev Samir Əziz oğlu 13:40
58. Musazadə Ruzi Yaşar oğlu 13:45
59. Əhmədli Tofiq Rövşən oğlu 13:50
60. Hüseynov Əli Rüfət oğlu 13:55
61. Musazadə Murad Həsrət oğlu 14:00
62. Qasımlı Emil Elşən oğlu 14:05
63. Feyzullayev Asiman Sadiq oğlu 14:10
64. Şəfiyev Elgün Zahid oğlu 14:15
65. Zərbəliyev Vüsal Habil oğlu 14:20
66. Hacıyev Arif Fariz oğlu 14:25
67. Həsənov Azər Bahadır oğlu 14:30
68. Məmmədov Nadir İsa oğlu 14:35
69. Əlizadə Sərxan Firqət oğlu 14:40
70. Kəlbiyev Məhəmməd Xudam oğlu 14:45
71. Şahverdiyev Zahid Nail oğlu 14:50
72. Aşurov Cəmil Fərhad oğlu 14:55
73. Hüseynov Pənah İsa oğlu 15:00
74. Qəribov Tural Yafət oğlu 15:05
75. Dövlətov Vaqif Zahir oğlu 15:10
76. Nəcəfov Zamin Çingiz oğlu 15:15
77. Pirməmmədov Edik Xair oğlu 15:20
78. Şıxmətov Şıxmurad Ceyhun oğlu 15:25
79. Alxanov Qəlbinur Əlfağa oğlu 15:30
80. Salmanov Talıb Müşfiq oğlu 15:35
81. Ağamirzəyev Şahin Sahil oğlu 15:40
82. Bayraməliyev Telman Nizami oğlu 15:45
83. Bağırov Anar Nizami oğlu 15:50
84. Həsənli Cahangir Mahir oğlu 15:55
85. Yaqubov Rəşad Zabit oğlu 16:00