23.04.2021-ci il tarixdə fiziki hazırlıgının fərdi vaxtı göstərilməklə yoxlanılması üçün dəvət edilmiş şəxslərin siyahısı

Siyahıda adları qeyd olunan namizədlər 23 aprel 2021-ci il tarixdə, göstərilən fərdi vaxtda şəxsiyyət vəsiqəsi, idman geyimi və ayaqqabısı ilə Bakı şəhəri, Hövsan qəsəbəsi Elman Qasımov küçəsində yerləşən Akademiyaya fiziki hazırlıq yoxlamasından keçmək üçün dəvət olunur.

s.s. Soyadı, adı və atasının adı  Fərdi vaxt (saat : dəqiqə) 
1. Abdıyev Hacı Afiq oğlu 9:00
2. Balabəyov Loğman Telman oğlu 9:06
3. Bayramov Kənan Faiq oğlu 9:12
4. Xasiyev Gülməmməd Natiq oğlu 9:18
5. Qədirzadə Kamil Sabir oğlu 9:24
6. Məhərrəmov Amin Pərviz oğlu 9:30
7. Məmmədli Hüseyn Məzahir oğlu 9:36
8. Məmmədov İsmayıl Həmzə oğlu 9:42
9. Nağızadə Rəvan Ramil oğlu 9:48
10. Rəhimli Rauf Oqtay oğlu 9:54
11. Rzayev Ramil Elçin oğlu 10:00
12. Zaxarov Emil Elxan oğlu 10:06
13. Zeynallı Nihad Gülhüseyn oğlu 10:12
14. Bəylərov Kənan Asif oğlu 10:18
15. Hacıyev İbrahim Ağali oğlu 10:24
16. İsgəndərli Tunar Mütalib oğlu 10:30
17. Əlili Eltun Ramiz oğlu 10:36
18. Qasımov Fərid Elnur oğlu 10:42
19. Həsənov İbrahim İlkin oğlu 10:48
20. Hüseynov Eltun Şinasin oğlu 10:54
21. Süleymanov Süleyman Fərman oğlu 11:00
22. Mustafayev Ayxan Məzahir oğlu 11:06
23. Şəmilov Mehdi Səbuhi oğlu 11:12
24. Cabbarov Tərlan Rahim oğlu 11:18
25. İsgəndərov Qurban Namiq oğlu 11:24
26. Abdullayev Murad Bəxtiyar oğlu 11:30
27. Əliyev Turan Becən oğlu 11:36
28. Tağıyev Ülvi Ədalət oğlu 11:42
29. Cəfərov Rahib Əvəz oğlu 11:48
30. Səmədli Kamran Hikmət oğlu 11:54
31. Tağıyev Mamed Məğrur oğlu 12:00
32. Abdullayev Abdulla Oruc oğlu 12:06
33. Köhnəyev Mütəllib İslam oğlu 12:12
34. Rəcəbov Elman Vaqif oğlu 12:18
35. Qasımlı Ayşad Əlizamin oğlu 12:24
36. Tağıyev Fazil Firuz oğlu 12:30
37. Məmmədzadə Taleh Savalan oğlu 12:36
38. Əfəndi Elgün Zamin oğlu 12:42
39. Hüseynov Ayxan Çingiz oğlu 12:48
40. Nəsibli Cavid Xalid oğlu 12:54
41. Heydərli Heydər Rza oğlu 13:00
42. Məmiyev Munis Zamiq oğlu 13:06
43. Tahirli Rövşən Seymur oğlu 13:12
44. Həsənov Anar Azər oğlu 13:18
45. Mustafa Səid Mübariz oğlu 13:24
46. Mahmudov Nicat Elşən oğlu 13:30
47. Məmmədov Nurəddin Aqil oğlu 13:36
48. Mustafayev Xəyal Rizvan oğlu 13:42
49. Asanbəyov Furkan Samik oğlu 13:48
50. Məlikov Rəvan İsrafil oğlu 13:54
51. Rəcəbov Səyyad Məmmədəli oğlu 14:00
52. Tağıyev Nicat Sail oğlu 14:06
53. Qasımov Vahib Marif oğlu 14:12
54. Fərzəliyev Qoşqar Sədyar oğlu 14:18
55. Hacıbalayev İlham Eldar oğlu 14:24
56. Mahmudov Rəvan Ramil oğlu 14:30
57. Məmmədli Məcid İlkin oğlu 14:36
58. Davidov Paşa Elşad oğlu 14:42
59. Əhmədli Polad Bəxtiyar oğlu 14:48
60. Sadıqov Yusif Cahangir oğlu 14:54
61. Məmmədov Murad Elnur oğlu 15:00
62. Zeynalov Vüsal Vurğun oğlu 15:06
63. Quliyev Rəvan Eldost oğlu 15:12
64. Məlikzadə Tural Müşfiq oğlu 15:18
65. Vəlizadə Əli Elnur oğlu 15:24