28.04.2021-ci il tarixdə fiziki hazırlıgının fərdi vaxtı göstərilməklə yoxlanılması üçün dəvət edilmiş şəxslərin siyahısı

Siyahıda adları qeyd olunan namizədlər 28 aprel 2021-ci il tarixdə, göstərilən fərdi vaxtda şəxsiyyət vəsiqəsi, idman geyimi və ayaqqabısı ilə Bakı şəhəri, Hövsan qəsəbəsi Elman Qasımov küçəsində yerləşən Akademiyaya fiziki hazırlıq yoxlamasından keçmək üçün dəvət olunur.

s.s. Soyadı, adı və atasının adı  Fərdi vaxt (saat : dəqiqə) 
1. Abbasov Əhməd Əkbər oğlu 9:00
2. Abdıyev Hacı Afiq oğlu 9:05
3. Abdullazadə Toğrul Maarif oğlu 9:10
4. Balabəyov Loğman Telman oğlu 9:15
5. Bayramov Səccad Tərənnüm oğlu 9:20
6. Cəfərov Əjdər Samir oğlu 9:25
7. Əliyev Murad Hafis oğlu 9:30
8. Əmirov Mir Əkbər Həsən oğlu 9:35
9. Əsgərzadə Fərhad Sucayət oğlu 9:40
10. Həsənov Elşan Elvin oğlu 9:45
11. Xəlilov Vüsal Vüqar oğlu 9:50
12. Quluzadə Məsim Arzu oğlu 9:55
13. Məmmədli Hüseyn Məzahir oğlu 10:00
14. Məmmədov Camal Şəfaddin oğlu 10:05
15. Məmmədov Əli Aqil oğlu 10:10
16. Mustafayev Əziz Telman oğlu 10:15
17. Nəsirzadə Cəlal Fərhad oğlu 10:20
18. Novruzov Qəzənfər Ağamalı oğlu 10:25
19. Süleymanov Sənan Natiq oğlu 10:30
20. Şirinov Elxan Elman oğlu 10:35
21. Zeynallı Nihad Gülhüseyn oğlu 10:40
22. Həsənli Emin Faiq oğlu 10:45
23. Səfərov Firuz Ağababa oğlu 10:50
24. Cabbarov Elmir Sədrəddin oğlu 10:55
25. Abdullayev İzzət Zaur oğlu 11:00
26. İbrahimov Xəyal Elşən oğlu 11:05
27. Musayev Urman Nemət oğlu 11:10
28. Salmanov Elvin Hikmət oğlu 11:15
29. Allahverdiyev Toğrul Elnur oğlu 11:20
30. Kazımov Şafiq Sabir oğlu 11:25
31. Bayramlı Səbuhi Mehman oğlu 11:30
32. Yusifli Rəvan Rüfət oğlu 11:35
33. Qoradayev Telman Elman oğlu 11:40
34. Cahangirov İzzət Ayaz oğlu 11:45
35. Mahmudov Xaliq Xəlil oğlu 11:50
36. Atari Vladislav Valteroviç 11:55
37. Abışov Rəvan Elşən oğlu 12:00
38. Məmmədov Ceyhun Teymur oğlu 12:05
39. Məmmədov Tural İlqar oğlu 12:10
40. Həsənov Anar Azər oğlu 12:15
41. Mustafa Səid Mübariz oğlu 12:20
42. Kərimli Ümid Abdulla oğlu 12:25
43. Məmmədov Emil Mehman oğlu 12:30
44. Əliyev Qismət Hikmət oğlu 12:35
45. Əliyev Baba Nəriman oğlu 12:40
46. Həsənov Tofiq Ehtimal oğlu 12:45
47. Əmirahov Fuad Aydın oğlu 12:50
48. Kərimli Şahlar Murad oğlu 12:55
49. Salmanov Nicat Coşqun oğlu 13:00
50. Kazımov İsomiddin Faiq oğlu 13:05
51. Allahverdiyev Ceyhun Yaşar oğlu 13:10
52. Qurbanov Sərxan Tehran oğlu 13:15
53. Məmmədhəsənzadə Azər Sərdar  13:20
54. Məmmədov Elnur Elçin oğlu 13:25
55. Heydərli Heydər Rza oğlu 13:30
56. Məmiyev Munis Zamiq oğlu 13:35
57. Tağıyev Məhəmmədli Ziyad oğlu 13:40
58. Tahirli Rövşən Seymur oğlu 13:45
59. Fərəcov Elvin Elşən oğlu 13:50
60. Paşayev Nurlan Fərid oğlu 13:55
61. Əsədov Emin Kamil oğlu 14:00
62. Xankişiyev Səid Habil oğlu 14:05
63. Əlicabbarov Taleh Akif oğlu 14:10
64. Fərzəliyev Qoşqar Sədyar oğlu 14:15
65. Hacıbalayev İlham Eldar oğlu 14:20
66. Mahmudov Rəvan Ramil oğlu 14:25
67. Məmmədli Məcid İlkin oğlu 14:30
68. Zamanov Sirac Mübariz oğlu 14:35
69. Zeynalov Zaur Murad oğlu 14:40
70. Hacıyev Semral Əsəd oğlu 14:45
71. Şeydayev Fuad Asəf oğlu 14:50
72. Tağıyev Nicat Sail oğlu 14:55
73. Əhmədli Polad Bəxtiyar oğlu 15:00
74. Nəzərov Elvin Eldəniz oğlu 15:05
75. Ağayev Yaşar Qulu oğlu 15:10
76. Gülüşov Coşqun Bəhruz oğlu 15:15
77. Abdullayev Ramil Nazim oğlu 15:20
78. Əsədov Simiral Semur oğlu 15:25
79. Qasımov Arif Ramiz oğlu 15:30