07.05.2021-ci il tarixdə fiziki hazırlıgının fərdi vaxtı göstərilməklə yoxlanılması üçün dəvət edilmiş şəxslərin siyahısı

Siyahıda adları qeyd olunan namizədlər 07 may 2021-ci il tarixdə, göstərilən fərdi vaxtda şəxsiyyət vəsiqəsi, idman geyimi və ayaqqabısı ilə Bakı şəhəri, Hövsan qəsəbəsi Elman Qasımov küçəsində yerləşən Akademiyaya fiziki hazırlıq yoxlamasından keçmək üçün dəvət olunur.

s.s. Soyadı, adı və atasının adı  Fərdi vaxt (saat : dəqiqə) 
1. Abaszadə Mirhəsən Elman oğlu 9:00
2. Abbaszadə Nuran Səməndər oğlu 9:04
3. Ağazadə Nihad Ələkbər oğlu 9:08
4. Allahverdiyev Kamran Arif oğlu 9:12
5. Allahverdiyev Nurlan Ceyhun oğlu 9:16
6. Aslanov Xanlar Camal oğlu 9:20
7. Aslanov Vüqar Əfqan oğlu 9:24
8. Bağırov Elbrus Emin oğlu 9:28
9. Bağırov İbad Elmanoviç 9:32
10. Bağırov Yusif Fuad oğlu 9:36
11. Bayramov İlqar Rüfət oğlu 9:40
12. Bəyaliyev İlqar Xəqani oğlu 9:44
13. Binyatov Amin Natiq oğlu 9:48
14. Cabbarov Natiq Baba oğlu 9:52
15. Cəfərli Nicat Vüqar oğlu 9:56
16. Eyubov Nicat Eyub oğlu 10:00
17. Ələkbərov Sübhan Elşən oğlu 10:04
18. Əliyev Ülvi Zakir oğlu 10:08
19. Əzizov Ruslan Eldar oğlu 10:12
20. Heybətov Sabir Abdulla oğlu 10:16
21. Heydərli Samir Rəhim oğlu 10:20
22. Həsənli Nihat Firudin oğlu 10:24
23. Həsənov Allahverdi Zahid oğlu 10:28
24. Hüseynli Ziya Neymət oğlu 10:32
25. Xəlilov Çingiz Nizami oğlu 10:36
26. İsazadə Neman Nəhmət oğlu 10:40
27. Kazımzadə İsmayıl Famil  oğlu 10:44
28. Kərimli Samir Nemət oğlu 10:48
29. Qasımov Arif İmran oğlu 10:52
30. Qədəş Niyaz Tərlan oğlu 10:56
31. Quluzadə Hikmət Nəsimi oğlu 11:00
32. Qurbaliyev Ratmir Ravid oğlu 11:04
33. Məhərrəmli Məhəmməd Elçin oğlu 11:08
34. Məmmədov Nurlan Rahid oğlu 11:12
35. Məmmədov Rafiq İslam oğlu 11:16
36. Məmmədov Rəvan İlham oğlu 11:20
37. Məmmədzadə Fuad Üzeyir oğlu 11:24
38. Muradov Vüsal İnqilab oğlu 11:28
39. Nuri Kənan Qulamhüseyn oğlu 11:32
40. Orucov Misir Nəsir oğlu 11:36
41. Rzayev Rüfət İlkin oğlu 11:40
42. Seyidrzayev Pərviz Eldar oğlu 11:44
43. Şamxalov Əli Pənah oğlu 11:48
44. Tağızadə Uğur Taryel oğlu 11:52
45. Zeynallı Nihad Gülhüseyn oğlu 11:56
46. Zeynallı Rufin Qüdrət oğlu 12:00
47. Mustafayev Məhəmməd Sərdar oğlu 12:04
48. Həsənli Nurlan Sarvan oğlu 12:08
49. Ağazadə Riad Famil oğlu 12:12
50. Abdıyev Musa Vüqar oğlu 12:16
51. Abbasov Yusif Əli oğlu 12:20
52. Zeynalov Cavid Xəyal oğlu 12:24
53. Məmmədov Kənan Kamil oğlu 12:28
54. Ramazanov Rəvan Həsən oğlu 12:32
55. Bağırzadə Abbas Cabir oğlu 12:36
56. Quluzadə Yusif İzafət oğlu 12:40
57. Əsədzadə Emil Şahin oğlu 12:44
58. Babayev Abuzər Süleyman oğlu 12:48
59. Rəhimov İlkin Elman oğlu 12:52
60. Məmmədli İsa Rüstəm oğlu 12:56
61. Nəsirov Vüqar İlqar oğlu 13:00
62. Vəlizadə Nuran Xəqani oğlu 13:04
63. Həsənli Abdullah Həsənağa oğlu 13:08
64. Süleymanov Saləddin Saleh oğlu 13:12
65. Hüseynzadə İqbal İlqar oğlu 13:16
66. İbrahimov İbrahim Rahim oğlu 13:20
67. Hüseynzadə Xəzər Muxtar oğlu 13:24
68. Nəciyev  Kamran Fəyaz oğlu 13:28
69. Talıbov Tural Amil oğlu 13:32
70. Bəkirli Kənan Mahir oğlu 13:36
71. Nağıyev Nəcəf Rövşən oğlu 13:40
72. Quluzadə Həsrət Şəmsi oğlu 13:44
73. Bəşirov Fərdi Qəşəm oğlu 13:48
74. Muradzadə Cəbrayıl Xuduş oğlu 13:52
75. Qarazadə İsmayıl Rafiq oğlu 13:56
76. Muradov Rəhman Rasim oğlu 14:00
77. Yusublu Yusif Xalid oğlu 14:04
78. Abdullayev Sadiq Natiq oğlu 14:08
79. Məmmədli Səfər Daşqın oğlu 14:12
80. Piriyev Bakir Aqil oğlu 14:16
81. Abdullazadə İman Əzizağa oğlu 14:20
82. Ağayev Mirağa Telman oğlu 14:24
83. Ramazanov Elşad Məhəmməd oğlu 14:28
84. Şükürov Piri Ceyhun oğlu 14:32
85. Xəlilov Elmin Etibar oğlu 14:36
86. Xalıqov Əsgər Mahir oğlu 14:40
87. İsmayılov Vüsal Elnur oğlu 14:44
88. Məhərrəmov Əli Rauf oğlu 14:48
89. Tağıyev Nicat Sail oğlu 14:52
90. Hüseynov Murad Sübhan oğlu 14:56
91. Məmmədov Əkbər Rahib oğlu 15:00
92. Əsgərxanov Ələkbər Mahir oğlu 15:04
93. Kərimov Aqşin Yaşar oğlu 15:08
94. Məhərrəmov Samir Fazil oğlu 15:12
95. Məmmədli Ramil Qadir oğlu 15:16
96. Məmmədov Yusif Rəsul oğlu oğlu 15:20
97. Həsənov Əmir Kamal oğlu 15:24
98. Qədirov Gündüz Aydın oğlu 15:28
99. Səfərov Adil İmaməddin oğlu 15:32