06 mart 2025-ci il saat 22:15-dək:
Bakı şəhərinin Yasamal rayonunda “Renault” markalı minik avtomobilinin mühərrik hissəsi və idarəetmə lövhəsi yanıb. Avtomobilin qalan hissəsi yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.
06 mart 2025-ci il saat 22:00-dək:
Beyləqan rayonunun Şəfəq qəsəbəsində fermanın ərazisində ümumi sahəsi 150 m² olan tövlənin dam örtüyünün taxta atmaları 20 m² sahədə və yaxınlıqda 15 paq.m elektrik kabeli yanıb. Tövlənin qalan hissəsi və yaxınlıqdakı tikililər yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.
06 mart 2025-ci il saat 15:30-dək:
Göyçay rayonunun Mirzəhüseynli kəndində ümumi sahəsi 264 m² olan birmərtəbəli 6 otaqlı evin 5 otağının, dam örtüyünün yanar konstruksiyaları 200 m² sahədə və yaxınlıqda talvarın altında yığılan 2 ton ot bağlaması yanıb. Evin və ot bağlamalarının qalan hissəsi yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.
06 mart 2025-ci il saat 15:15-dək:
Bakı şəhərinin Xəzər rayonunda ümumi sahəsi 80 m² olan birmərtəbəli 3 otaqlı evin 1 otağının yanar konstruksiyaları 20 m² sahədə yanıb. Evin qalan hissəsi yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.