23 mart 2025-ci il saat 08:30-dək:
Zaqatala rayonunun Muxax kəndində ümumi sahəsi 150 m² olan kürsülü, birmərtəbəli 4 otaqlı evin 1 otağının yanar konstruksiyaları 50 m² sahədə və şüşə-pambıqdan ibarət dam örtüyü 100 m² sahədə yanıb. Yanğın yerinin kəşfiyyatı zamanı 1 nəfərin yanmış meyiti yanğınsöndürənlər tərəfindən aşkar edilərək aidiyyəti üzrə təhvil verilib. Evin qalan hissəsi yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.
23 mart 2025-ci il saat 06:35-dək:
Göygöl şəhərində “Hyundai” markalı minik avtomobilinin mühərrik hissəsi və 2 ədəd ön təkəri yanıb. Avtomobilin qalan hissəsi yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.
23 mart 2025-ci il saat 06:30-dək:
Zərdab rayonunun Gödəkqobu kəndində ümumi sahəsi 160 m² olan birmərtəbəli 4 otaqlı evin yanar konstruksiyaları yanıb. Yaxınlıqdakı tikililər yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.
23 mart 2025-ci il saat 02:25-dək:
Abşeron rayonunun Masazır kəndində ümumi sahəsi 110 m² olan sexin dam örtüyünün taxta atmaları, içərisində 1 ədəd plastikdən ibarət qapı və avadanlıqlar yanıb. Sexin qalan hissəsi və bitişik evlər yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.
23 mart 2025-ci il saat 01:40-dək:
Ağsu rayonunun Hacıuşağı kəndində ümumi sahəsi 240 m² olan birmərtəbəli 4 otaqlı evin dam örtüyünün yanar konstruksiyaları 70 m² sahədə yanıb. Evin qalan hissəsi yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.