25 mart 2025-ci il saat 17:45-dək:
Şabran rayonunun Mollakamallı kəndində ümumi sahəsi 72 m² olan talvarın yanar konstruksiyaları və altında yığılan 1,8 ton ot bağlaması yanıb. Ot bağlamalarının qalan hisəsi yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.
25 mart 2025-ci il saat 17:30-dək:
Ağstafa rayonunun Xətai kəndində ümumi sahəsi 120 m² olan talvarın yanar konstruksiyaları 100 m² sahədə, altında yığılan 6 ton ot bağlaması və 0,5 m³ taxta materiallar yanıb. Talvarın, ot bağlamalarının və taxta materialların qalan hisəsi yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.
25 mart 2025-ci il saat 16:00-dək:
Qusar rayonunun Yeni Həyat kəndində ümumi sahəsi 220 m² olan beton dirək istehsalı sexinin şüşə-pambıq üzlüyü 100 m² sahədə yanıb. Sexin qalan hissəsi yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.
25 mart 2025-ci il saat 11:00-dək:
Cəlilabad rayonunun Hamarqışlaq kəndində ümumi sahəsi 112 m² olan tövlənin yanar konstruksiyaları 60 m² sahədə yanıb. Tövlənin qalan hissəsi yanğından mühafizə olunub. Yanğın yanğından mühafizə bölmələri tərəfindən söndürülüb.