01 aprel 2025-ci il saat 15:15-dək, ilkin məlumata əsasən:
Bakı şəhərinin Xəzər rayonunda ümumi sahəsi 90 m² olan kürsülü, birmərtəbəli 4 otaqlı evin dam örtüyünün yanar konstruksiyaları 10 m² sahədə, bitişik ümumi sahəsi 20 m² olan talvarın yanar konstruksiyaları 2 m² sahədə, talvarın altında quraşdırılan 1 ədəd kombi aparatı və 1 ədəd su qızdırıcısı yanıb
01 aprel 2025-ci il saat 13:45-dək, ilkin məlumata əsasən:
Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Zabrat qəsəbəsində açıq ərazidə baş vermiş yanğın Fövqəladə Hallar Nazirliyinin Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin qüvvələrinin çevik müdaxiləsi sayəsində geniş sahəyə yayılmasına imkan verilmədən qısa müddətdə söndürülüb
01 aprel 2025-ci il saat 13:35-dək, ilkin məlumata əsasən:
Fövqəladə Hallar Nazirliyinin "112" qaynar telefon xəttinə Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Zabrat qəsəbəsində mazutluq sahədə yanğın olması barədə ilkin məlumat daxil olub
01 aprel 2025-ci il saat 09:00-dək:
Ötən sutka ərzində Fövqəladə Hallar Nazirliyinin "112" qaynar telefon xəttinə Bakı şəhərində liftdə qalma ilə bağlı daxil olan müraciətlər əsasında Nazirliyin müvafiq xilasetmə qüvvələri tərəfindən 1 xilasetmə əməliyyatı keçirilib
01 aprel 2025-ci il saat 06:10-dək:
Balakən rayonunun Yeni Şərif kəndində ümumi sahəsi 88 m² olan köməkçi tikilinin yanar konstruksiyaları 32 m² sahədə və içərisində olan ev əşyaları yanıb